Navštívil nás Sýromil

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

První kontakt s panem Sýromilem byl tak trochu virtuální-tedy spíš facebookový. Kamarádka si přidala stránku Sýromil mezi své oblíbené. Zvědavost mi nedala a nakoukla jsem alespoň jedním očkem, abych zjistila, co je ten Sýromil vlastně zač. K mému překvapení tato stránka obdržela „lajk“ již od více než čtyř tisíc fanoušků. Nechala jsem se strhnout a lajkovala jsem také. Přeci jen k sýru mám velmi pozitivní vztah. Jsem vlastně také takový Sýromil.

Zvědavost byla větší, a tak jsem v bádání pokračovala. Nejprve jsem zadala www.syromil.cz a ejhle – Stránka plná recenzí o všech možných i nemožných sýrech. Článek vždy doplněn fotografií z „akce“ konzumace jednotlivých sýrů. Skvělé! Začetla jsem se. Tolik informací o sýrech na jednom místě-paráda! Doslova jsem hltala jeden článek za druhým. Chuť běžet si koupit nějaký dobrý sýr ale rostla neskutečně rychle. Zabrousila jsem během chvíle snad do všech regionů Francie, Itálie, Holandska a dalších. Jen mi malinko chybělo mé oblíbené Španělsko, co si budeme povídat. Jak to tak vypadá, Španělské sýry Sýromil zatím moc nemiluje.

Nechala jsem to být a na Sýromila a jeho sýry jsem na pár dní v návalu práce zapomněla. Po několika dnech jsem si na něj vzpomněla a objevila, že je aktivní i na další sociální síti- a to je twitter-jak jinak nez pod přezdívkou @Syromil. Okamžitě jsem klikla na tlačítko follow! V tu chvíli si @Syromil všiml, že existují @eDelikatesycz a začaly ho zajímat. Hlavně z hlediska sýrů. Naše nabídka obsahuje hlavně sýry ovčí-španělské. Inu, uskutečnila se první návštěva Sýromila v našem obchůdku ve Vyšehradské 6, také známý jako eDeliaktesy.cz. Zatím taková seznamovací a krátká. Sýromil se ale vrátil asi po týdnu a odnesl si domů na zkoušku několik sýrů, o kterých napsal článek o sýrech, aby se i ostatní Sýromilové z jeho Sýrového království mohli dále vzdělávat ve vědě zvané SÝR.

Více o naší nabídce naleznete na eshopu www.edelikatesy.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář